Levné ubytování pro všechny bezďáky
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 15 Listopad 2010 10:40

Vážení spoluvlastníci, díky tomu, že nezamykáme dům, máme nového nájemníka. Zabydlel se ve sklepě v 1171, pobyt si zpříjemňuje popíjením, vykuřovaním na kartonech z papíru a zapálenými svíčkami, takže k požáru jistě moc nechybí.

Sami jsme mu nabídli takový zimní hotel tím, že necháváme neustále otevřené vchodové dveře, nezamykáme, nezavíráme v sušárnách a ostatních suterénních místnostech okna.

V našem vlastním zájmu zamykejme dům!

Máte nápad, jak podobným činům zabránit? Napište nám zde.

 
Výtvarné umění podle naší řepské mládeže!
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 11 Říjen 2010 11:35

Fotografie zaslal obyvatel našeho domu, děkujeme.

Pro "umělce" tohoto díla mám jen jediné: Podle současné právní úpravy je sprejerství (mimo legální, k tomu vyčleněné plochy) trestným činem (bez rozdílu způsobené škody) s možností uložení trestu odnětí svobody až na 1 rok nebo penežitého trestu. Kromě toho může poškozený vymáhat na pachateli také náhradu způsobené škody.

Máte nápad, jak podobným činům zabránit? Napište nám zde.

 

Aktualizace jmenovek na schránkách a zvoncích

V nejbližších dnech chystáme aktualizaci jmenovek na schránkách a zvoncích. Chcete-li změnit údaje na vaší jmenovce, oznamte to na mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo prostřednictvím webového formuláře zde, popř. vhoďte lístek do schránky H. Štěpánkové (č.p. 1171).

Vždy udejte vaše jméno, číslo popisné, současné znění jmenovky, požadovanou změnu.

 
Strana 6 z 8